Island 7

Tłumaczenie: Andrzej Dobrucki
Cykl: Island (tom 7)
Wydawnictwo: Kasen Comics
아일랜드
manga, manhwa, horror, demony, egzorcysta
komiksy
raven

Czy prawda przebije się przez mur kłamstw? Długie i krwawe śledztwo doprowadziło Miho do człowieka odpowiedzialnego za serię morderstw na Japończykach na wyspie Cheju. Jedyne czego teraz chce, to oddać go w ręce sprawiedliwości. Sytuacja się jednak komplikuje, kiedy Miho poznaje motywy kierujące zabójcą... A to wcale nie koniec zwrotów akcji. Miho musi szybko podjąć decyzję, zanim wysłani na...

Czy prawda przebije się przez mur kłamstw?
Długie i krwawe śledztwo doprowadziło Miho do człowieka odpowiedzialnego za serię morderstw na Japończykach na wyspie Cheju. Jedyne czego teraz chce, to oddać go w ręce sprawiedliwości. Sytuacja się jednak komplikuje, kiedy Miho poznaje motywy kierujące zabójcą... A to wcale nie koniec zwrotów akcji. Miho musi szybko podjąć decyzję, zanim wysłani na Cheju Japończycy zdołają odzyskać czaszki i na zawsze ukryć przed światem prawdę o ich pochodzeniu.

źródło opisu: Kasen, 2005

źródło okładki: www.kasen.pl

książek: 1918
dehira | 2015-05-14

Ładny druk, ładne postaci, ładne dynamiczne ujęcia, interesujący półnagi babochłop :P, duży plus za dodatek wyjaśniający historię prawdziwych czaszek, oraz przypisy odnoście miejsc, podań i przedmiotów występujących w mandze.
Minus jest taki, że nie do końca załapałam kim jest i czego chciał bohater wszystkich okładek. Mam wrażenie, że brakuje mi wiedzy na temat Buddy, by wyłapać sens kulminacyjnego wyznania Pana. Szkoda, ale, z drugiej strony, zawsze można poszerzyć sobie wiedzę na własną rękę :)

Ula | 2013-09-06
Anna | 2018-01-31