Island 6

Tłumaczenie: Andrzej Dobrucki
Cykl: Island (tom 6)
Wydawnictwo: Kasen Comics
아일랜드
manga, manhwa, horror, demony, egzorcysta
komiksy
raven

Kiedy umarli dyszą żądzą zemsty...
Spokojna dotąd wyspa Cheju zamienia się w prawdziwe pole bitwy. Ktoś wykorzystuje czaszki ofiar mrożących krew w żyłach eksperymentów biologicznych prowadzonych w Japonii w czasie II Wojny Światowej. Ciąży nad nimi straszliwa klątwa... Bezbronni japońscy wciąż turyści giną w makabrycznych okolicznościach.

źródło opisu: Kasen, 2005

źródło okładki: www.kasen.pl

książek: 1934
dehira | 2015-05-14

Wyraźna poprawa jakości druku. Spodobał mi się zabieg z odwróceniem orientacji okładki. To chyba pierwszy i ostatni taki manewr na polskim rynku mangowym wydawniczym :)
A jeśli chodzi o fabułę, to w tym tomie dowiedziałam się wreszcie, kto był głównym "złym" :) Pozostaje jeszcze zagadka - kim jest okładkowy bohater. Mam nadzieję, że autorzy nie zostawią mnie z tym pytaniem na lodzie.