Obiecująca przyszłość

Tłumaczenie: zespół
Wydawnictwo: Znaki Czasu
religia
Bachax3

Dokąd zmierzamy? Kryzys finansowy, szerząca się korupcja, zamachy, epidemie, katastrofy, globalne ocieplenie, niepewność jutra... Tempo zachodzących zmian jest przerażające. Jak to się skończy? Czy ktoś to wie? Książka Obiecująca przyszłość jest wprowadzeniem do najpoczytniejszej księgi wszech czasów — Biblii. Dzisiaj wiarygodność Pisma Świętego nie powinna już budzić żadnych wątpliwości. Ta...

Książka Obiecująca przyszłość jest wprowadzeniem do najpoczytniejszej księgi wszech czasów — Biblii. Dzisiaj wiarygodność Pisma Świętego nie powinna już budzić żadnych wątpliwości. Ta publikacja tego dowodzi; opisuje ona także nadchodzące wydarzenia i wspaniałą przyszłość obiecaną przez Tego, który nie jest ograniczony ani czasem, ani możliwościami.

Obiecująca przyszłość to książka o nadziei dla ciebie i twoich dzieci.

źródło opisu: http://www.bogulandia.pl/product-pol-266-Obiecujaca-przyszlosc-.html

źródło okładki: http://www.bogulandia.pl/product-pol-266-Obiecujaca-przyszlosc-.html

szynek | 2018-02-06
Przeczytana: 2017 rok