Drogami sekt

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteczka KSM". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo i Księgarnia GOTÓW
8387207101
religia

Analiza społecznych aspektów działania sekty religijnej, a w szczególności jej zaangażowania w życie gospodarcze, polityczne, szkolnictwo, życie kulturalne różnych społeczeństw. Uwzględniono również w tej pozycji stosunek sekty do prawa karnego i udział w kreowaniu mass mediów oraz wykorzystanie idoli i autorytetów społecznych. W aneksie podano adresy najważniejszych poradni i biur informacji na temat sekt i nowych ruchów religijnych.
W pozycji tej można przeczytać zarówno o historii i rozwoju oraz sposobie działania i lokalizacji danej sekty. Każdy rozdział zaczyna się podaniem przykładu z życia. Polecam tę książkę zarówno młodzieży jak i dorosłym. Zapewniam, że uwrażliwi ona nie tylko na zło, ale pokaże jak można rozpoznać sekty i jak się przed nimi chronić.

źródło opisu: http://ksiegarnia-ksm.pl/katalog/28_wspolczesne_za...(?)

źródło okładki: Zdjęcie autorskie