CKM wz.1930

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wielki Leksykon Uzbrojenia Wrzesień 1939.". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Edipresse
Wrzesień 1939, Broń, Uzbrojenie
Adam

Seria szczegółowo opisuje uzbrojenie Wojska Polskiego w 1939 roku. Wielki Leksykon Uzbrojenia Wrzesień 1939” to unikatowe wydawnictwo przedstawiające najciekawsze przykłady uzbrojenia Wojska Polskiego w kampanii 1939 roku. Po raz pierwszy w jednej serii zostały zebrane szczegółowe opisy polskiego oręża, którym polscy żołnierze w 1939 roku próbowali wykonać niewykonalny wówczas rozkaz - obronę Ojczyzny.W zbiorze znajduje się czterdzieści tomów.

źródło opisu: http://www.edipresse.pl/index.php?/pl/produkty_i_dzialalnosc/kolekcje

źródło okładki: http://www.edipresse.pl/index.php?/pl/produkty_i_dzialalnosc/kolekcje

Tomek | 2017-08-13
Krzysztof | 2016-09-18