Tomkowe szczęście

Wydawnictwo: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza
akkarin17

Chciałabym ,żeby "Tomkowe szczęście" poruszyło serca tych, którzy opuściwszy wieś, zapominają często wśród huku samochodów , tramwajowych zgrzytów, kolorowych neonów i tzw. lepszego, kulturalnego życia, o starych ojcach, żeby nie wstydzili się ich spracowanych, twardych rąk, żeby jeździli do nich w odwiedziny nie tylko po kurę, masło czy jaja, żeby po prostu o nich serdecznie z miłością myśleli i pamiętali...Żeby moje opowiadania trafiły przede wszystkim do wiejskich bibliotek, bo z myślą o tych Czytelnikach książkę pisałam. W każdym opowiadaniu chciałam pokazać to, co było dla mnie przeżyciem. Maria Siedmiograj

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!