Zobowiązania - część ogólna

Seria: Podręczniki Prawnicze
Wydawnictwo: C.H. Beck
Prawo, zobowiązania
Aluś

Podręcznik „Zobowiązania – część ogólna” obejmuje tematykę uregulowana przede wszystkim w art. 353–534 KC. Omówione zagadnienia dotyczą m.in.: naprawienia szkody, świadczeń pieniężnych,umów zobowiązaniowych, czynów niedozwolonych oraz bezpodstawnego wzbogacenia.

źródło opisu: http://www.ksiegarnia.beck.pl

źródło okładki: http://www.ksiegarnia.beck.pl

ChicaDeAyer | 2015-06-08
Przeczytana: 2015 rok

Dobra pozycja, wydała mi się bardziej przystępna aniżeli inny podręcznik spod ręki prof. Radwańskiego, jaki miałam okazję czytać rok wcześniej - mowa oczywiście o części ogólnej prawa cywilnego. Nie wiem czy ma na to wpływ fakt, że teraz znacznie pewniej się poruszam w tej tematyce, czy też zagadnienia bardziej mi leżą - niemniej efekt jaki jest, taki jest.

Pozycja, która stanowi świetną obudowę do kodeksu - rozwija to, co powinno być szerzej omówione. Spełnia moje oczekiwania i swoje zadanie.

Cieszę się, że ten koszmar już się skończył. Jedna z gorszych materii do przyswojenia na tych studiach.

Ola Kobylarz | 2015-01-30

Mimo wielu zróżnicowanych zdań, ja osobiście polecam naukę z tego podręcznika. Przeczytałam w 24h przed ustnym egzaminem i wyszłam z elegancką, pachnącą zwycięstwem 4+ :)

ws123 | 2015-12-24
Przeczytana: 29 stycznia 2016

Warto przeczytać gdy się prawo studiuje.

| 2017-10-31
Michał | 2017-09-15