Zobowiązania - część ogólna

Okładka książki Zobowiązania - część ogólna Adam Olejniczak, Zbigniew Radwański
Okładka książki Zobowiązania - część ogólna
Adam OlejniczakZbigniew Radwański Wydawnictwo: C. H. Beck Seria: Podręczniki Prawnicze nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Podręczniki Prawnicze
C. H. Beck
2016-01-01
2012-01-01
prawo podręcznik akademicki zobowiązania prawo cywilne

Okładka książki Prawo cywilne - część ogólna. Wydanie 13 Adam Olejniczak, Zbigniew Radwański
Prawo cywilne ... Adam Olejniczak, Zb...
Okładka książki Zobowiązania - część szczegółowa. Wydanie 12 Janina Panowicz-Lipska, Zbigniew Radwański
Zobowiązania -... Janina Panowicz-Lip...
Okładka książki Prawo cywilne - część ogólna Adam Olejniczak, Zbigniew Radwański
Prawo cywilne ... Adam Olejniczak, Zb...

Dzięki niej zdałam egzamin :)

Dzięki niej zdałam egzamin :)

Bardzo dobry i treściwy podręcznik. W prosty do zrozumienia sposób tłumaczy rozmaite zagadnienia bez długich wywodów. Nie korzystałem z niego wiele razy, ale jak już musiałem sięgnąć do książek to zawsze brałem się za Radwańskiego. Każdemu polecam niezależnie od tego czy lubi czy nie lubi prawa cywilnego. Nie jest to powieść przygodowa, ale porównując z innymi podręcznikami jest całkiem nieźle napisany.

Syntetyczny, logicznie skonstruowany, konkretny podręcznik autorstwa wspaniałego cywilisty (św.p. Z.Radwańskiego).

Gdyby wszystkie podręczniki prawnicze były tak napisane, studia byłyby „fraszką, igraszką”.

Podręczniki, kto ich nie pamięta? Długie wieczory, mżyste poranki. Tyle emocji mnie kosztowała, lecz praca dyplomowa została napisana :)
W prosty przejrzysty sposób, zostały wyjaśnione wszelkie pojęcia.
Polecam.

W prosty przejrzysty sposób, zostały wyjaśnione wszelkie pojęcia.
Polecam.

Cieszę się, że ten koszmar już się skończył. Jedna z gorszych materii do przyswojenia na tych studiach.

Warto przeczytać gdy się prawo studiuje.

Warto przeczytać gdy się prawo studiuje.

Dobra pozycja, wydała mi się bardziej przystępna aniżeli inny podręcznik spod ręki prof. Radwańskiego, jaki miałam okazję czytać rok wcześniej - mowa oczywiście o części ogólnej prawa cywilnego. Nie wiem czy ma na to wpływ fakt, że teraz znacznie pewniej się poruszam w tej tematyce, czy też zagadnienia bardziej mi leżą - niemniej efekt jaki jest, taki jest.

Pozycja, która stanowi świetną obudowę do kodeksu - rozwija to, co powinno być szerzej omówione. Spełnia moje oczekiwania i swoje zadanie.

Pozycja, która...

Mimo wielu zróżnicowanych zdań, ja osobiście polecam naukę z tego podręcznika. Przeczytałam w 24h przed ustnym egzaminem i wyszłam z elegancką, pachnącą zwycięstwem 4+ :)

• Prawo
  • Prawo