Eyewitness Travel Guides - Istanbul
KARMAZYNOWO

Tętniący życiem Stambuł może pochwalić się bogatą kulturą i historią. Miasto, położone na dwóch kontynentach, jest popularnym celem wycieczek, dla pragnących zobaczyć jak Wschód spotyka się z Zachodem. Przewodnik Wiedzy i Życia to niezastąpiony towarzysz w podróży do tej tureckiej metropolii. Ponad 1000 wspaniałych fotografii, doskonałe plany i mapy, przekroje i rzuty ułatwią i uprzyjemnią zwiedzanie. Przewodnik zawiera praktyczne i aktualne informacje turystyczne; restauracje warte odwiedzenia propozycje noclegów oraz praktyczne informacje na temat komunikacji miejskiej.

źródło opisu: matras.pl

źródło okładki: matras.pl