Towarzyszenie duchowe

Tłumaczenie: Katarzyna Kubaszczyk
Wydawnictwo: W drodze
Accompagnement spirituel et vie d'oraison
978-83-7033-671-4
towarzyszenie duchowe
religia
Gargulec

Towarzyszenie duchowe to świetna książka dla wszystkich, którzy poszukują duchowego przewodnika, jak również dla tych, których powołaniem jest prowadzić innych po ścieżkach życia duchowego. Człowiek rozwija się, dojrzewa i spełnia poprzez relacje z drugą osobą. Dotyczy to także sfery duchowej. W tej właśnie sferze szczególne miejsce zajmuje towarzyszenie duchowe nazywane także kierownictwem...

Człowiek rozwija się, dojrzewa i spełnia poprzez relacje z drugą osobą. Dotyczy to także sfery duchowej. W tej właśnie sferze szczególne miejsce zajmuje towarzyszenie duchowe nazywane także kierownictwem duchowym. Właściwie każdy takiego towarzyszenia potrzebuje.

Towarzyszenie duchowe nie jest sprawą łatwą ani dla tego, kto ma pełnić rolę duchowego przewodnika, ani dla tego, kto przewodnika poszukuje. Dla jednych i dla drugich książka ojca Sagne może być świetnym przygotowaniem i pomocą we właściwym kształtowaniu wzajemnej relacji.

źródło opisu: http://www.wdrodze.pl/

źródło okładki: http://www.wdrodze.pl/