Obrazki dla maluchów. Warzywa

Cykl: Obrazki dla maluchów (tom 8)
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Les legumes
Bacha85

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Maria Tarczyńska | 2015-02-11
Na półkach: Posiadam
Przeczytana: 11 lutego 2015

Mamy wiele książeczek z tej serii i bardzo je sobie chwalę. Format świetny dla małych raczek. Gruba miękka okładka, kartonowe grube strony. Można rzucać, gryźć i niezgrabnie przewracać kartki. Bezpieczna bo rogi są zaokrąglone, a strony śliskie więc można przecierać gdy się wybrudzą. Wyraźne i sympatyczne ilustracje - modelinowe postacie, przedmioty i scenki. Jasny i krótki opis. Krótkie i proste zagadki na końcu odpowiednie dla malucha. Ta książeczka pomaga poznać popularne warzywa.

Ula | 2016-01-28
Na półkach: Olusiowe
Przeczytana: 07 maja 2015

Zebraliśmy już prawie całą kolekcję książeczek z tej serii. Są naprawdę świetne. Książeczki składają się z grubych kartek, mają zaokrąglone kąty oraz miękką okładkę. Wszystko stworzone z myślą, aby nasz maluch nie zrobił sobie krzywdy, a także, aby ułatwić mu samodzielne przeglądanie książeczek. Do tego należy dodać piękne, kolorowe ilustracje - wszystkie figurki wykonane są z modeliny. Treść również dostosowana jest dla najmłodszych. Pod obrazkami znajdziemy pojedynczy wyraz lub krótkie zdanie. Na końcu każdej książeczki mieszczą się proste zgadywanki, które urozmaicą lekturę. Mój synek uwielbia te książeczki, wiele się dzięki nim nauczył i cały czas bardzo chętnie je ogląda.

agata | 2016-10-28

nie lubię tej serii, ani ja ani moje dzieci. Kupiliśmy "morze" zero logiki w tych obrazkach, dostaliśmy jeszcze warzywa i dzikie zwierzęta - nie polecam

angeszka | 2015-04-20
Na półkach: Książki dla dzieci

Dla mnie najsłabsza z całej serii. W naszych realiach inne przykłady warzyw byłyby bardziej na miejscu.

Ewela_sa | 2016-06-27
Przeczytana: czerwiec 2016