Rzym. Kulturowy przewodnik po Wiecznym Mieście

Wydawnictwo: WAM
album, Rzym, Watykan, religia,
shamrock

Rzym zaskakuje na każdym kroku. Wspaniałe dzieła architektury i sztuki, w których uwieczniło się dwadzieścia siedem stuleci jego historii, sprawiają, że tajemnice tego miasta można odkrywać bez końca. Kulturowy przewodnik omawia miejsca i obiekty, które koniecznie należy zobaczyć. Zachęca też do oddalenia się od utartych tras wycieczkowych i pielgrzymkowych, by poznać mniej znane, a jakże...

Kulturowy przewodnik omawia miejsca i obiekty, które koniecznie należy zobaczyć. Zachęca też do oddalenia się od utartych tras wycieczkowych i pielgrzymkowych, by poznać mniej znane, a jakże fascynujące uroki Wiecznego Miasta.

źródło opisu: http://katalog.wydawnictwowam.pl/?Page=opis&Id=55390

źródło okładki: http://katalog.wydawnictwowam.pl/?Page=opis&Id=55390