Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Arkady
83-213-4314-3
technika
Wieruch

Książka przeznaczona dla studentów wydziałów budownictwa wyższych uczeni technicznych, dla inżynierów projektantów oraz wykonawców konstrukcji stalowych. W książce kompleksowo przedstawiono zagadnienia kształtowania, obliczania i konstruowania hal stalowych. W usystematyzowany sposób podano wiadomości teoretyczne i zalecenia praktyczne dotyczące projektowania tego typu budowli według...

W usystematyzowany sposób podano wiadomości teoretyczne i zalecenia praktyczne dotyczące projektowania tego typu budowli według PN-90/B-03200 i Eurokodu 3, z uwzględnieniem wyników najnowszych badań światowych i doświadczeń własnych autora.

źródło opisu: http://www.arkady.com.pl/product/219,stalowe_budynki_halowe.html

źródło okładki: http://www.arkady.com.pl/product/219,stalowe_budynki_halowe.html

Halina | 2017-01-22
Przeczytana: 2015 rok