Zgłosuj na książki roku 2017

6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
James Webb Space Telescope: Science Guide
angielski
Paweł

Hubble's successor, the Webb Space Telescope, will reveal a cosmos hidden from us, showing the first stars flickering to life in the distant universe and the dust-obscured surpises within our own galaxy. Find out how its innovative technology will give us this new view of the universe.

źródło opisu: http://hubblesite.org/ibooks/

źródło okładki: screenshot

Paweł | 2012-12-23
Przeczytana: 23 grudnia 2012

Ebook "James Webb Space Telescope: Science Guide" w wersji PDF to zaledwie przedsmak tego co oferuje wydanie interaktywne dla posiadaczy iPadów (lub użytkowników PC z kontem iTunes). Mimo, iż PDF jest o wiele uboższy warto zwrócić uwagę na zwiastun następcy Kosmicznego Teleskopu Hubble`a. Takich wydawnictw będzie przybywać z racji kolejnego niezwykłego w dziejach ludzkości osiągnięcia. Ebook o charakterze popularno-naukowym z wyraźnie zarysowanym walorem edukacyjnym. Mimo naszpikowania terminologią jaką przywykło się nazywać mianem fachowej ciekawy Czytelnik stwierdzi, iż rzecz przedłożona została przystępną angielszczyzną. Uwagę przykuwają ilustracje (fotografie, ryciny, schematy, wykresy i inne) i rzec by można, że tego rodzaju wydawnictwa tym zdobywają Czytelnika. Poniekąd tłumaczy to zadania jakie spoczywać będą na JWST i oczekiwanych efektów, rezultatów, wyników, którymi w dużej części będą dane jakie w swojej finalnej postaci przedstawią się jako fotografie czy może...

IronJjoker | 2017-07-17