W cierpieniu i nadziei

Wydawnictwo: I am
83-921410-2-4
religia
Malwiś

Zabrali jej męża – pozostał Bóg Żona Richarda Wurmbranda opowiada o ich wspólnym życiu, służbie i cierpieniu dla Ewangelii. Rozłąka z mężem i synem, więzienny rygor i niewolnicza praca. Triumf miłości, wierności i przebaczenia. Barwne, pełne życia opisy i dialogi oraz niezwykle wnikliwe i głębokie obserwacje Autorki pozwalają czytelnikowi wczuć się w atmosferę i stosunki panujące w państwie...

Zabrali jej męża – pozostał Bóg

Żona Richarda Wurmbranda opowiada o ich wspólnym życiu, służbie i cierpieniu dla Ewangelii. Rozłąka z mężem i synem, więzienny rygor i niewolnicza praca. Triumf miłości, wierności i przebaczenia. Barwne, pełne życia opisy i dialogi oraz niezwykle wnikliwe i głębokie obserwacje Autorki pozwalają czytelnikowi wczuć się w atmosferę i stosunki panujące w państwie totalitarnym, usiłującym zniszczyć wszelkie postawy, odbiegające od jedynie obowiązującej i siłą narzucanej wszystkim „prawdy”.

źródło okładki: http://www.gpch.pl/index.php/ksiazki-i-am/397-w-cierpieniu-i-nadziei

barbarrella | 2013-01-28
Przeczytana: czerwiec 2012