Inteligencja emocjonalna

Wydawnictwo: BIS
83-88461-21-4
Withblue

Dzięki inteligencji emocjonalnej możemy skutecznie wpływać na własne życie, gdyż nasze działania determinuje nie tylko rozum, ale i uczucia. Kto łączy myślenie z uczuciami, ten prowadzi ciekawsze rozmowy, dba o przyjemną atmosferę w pracy i twórcze kontakty z otoczeniem. Dzięki większej wrażliwości zbliżamy się do ludzi. Zdobywamy ich zaufanie, odnosimy sukcesy oraz zyskujemy zaufanie. Ćwiczenia, testy i praktyczne wskazówki zawarte w tej książce rozbudzą twoją inteligencję emocjonalną i pogłębią samoświadomość.

źródło opisu: Empik

źródło okładki: Empik