Wyśmienita kuchnia francuska

Wydawnictwo: Arkady
kuchnia francuska

Clements Carole Wydawca:ARKADY Format:23.0x30.0cm Oprawa:Twarda Objętość:256 Rok wydania:2004  Autentyczna kuchnia francuska dla każdego, ze zdjęciami ukazującymi każdą czynność krok po kroku. Obszerne i dokładne instrukcje pozwalające uzyskać doskonałe rezultaty, a ponadto słowniczek technik, rady i wskazówki. Ponad 200 pysznych dań z różnych regionów Francji, od Normandii po Prowansję. Każde z dań przedstawiono na wspaniałych, kolorowych fotografiach. Przepisy na dania na każdą okoliczność: smakowite przekąski i zupy, wystawne potrawy duszone i smażone, pyszne ryby i dania z owoców morza, wyśmienite desery i wspaniałe ciasta.

Bisurkania | 2016-01-10
Kaklucha | 2012-12-30