Niezastąpionej najlepszej przyjaciółce

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
978-83-7168-916-1
poezja

Uwaga! To jest książka tylko dla kobiet! One doskonale rozumieją, że są takie dni w ich życiu, gdy potrzebują: przyjaciółki, czekoladek i pudełka chusteczek. Jeśli komuś ofiarujesz tę książeczkę, to sprawisz mu ogromną radość. A jeśli Ty ją dostałaś, to znaczy, że jesteś wyjątkową osobą. Bowiem książka ta trafnie opisuje, co cechuje najlepszego przyjaciela. Mówi o beztroskich chwilach wspólnej radości i pocieszaniu w smutku. Wspomina godziny wspólnych rozmów na tematy bardzo poważne i te najbłahsze z nieistotnych. Po prostu to jest książeczka o tym, o co w babskich przyjażniach chodzi.

mroowkojad | 2011-01-17
Przeczytana: 2009 rok