Kindred of the East
83-87376-31-0
hobby
Piter

Obyś zwrócił na siebie uwagę wysoko postawionych. Przez stulecia egzotyczne krainy Azji opierały się badaniom Spokrewnionych. Te nieliczne Dzieci Kaina, zamieszkujące Azję, szepczą o potwornych Kitajczykach - wampirach, dla których Wschód jest domem. Już zbyt długo Kitajczycy leżeli niczym śpiące smoki, pozwalając, by Spokrewnieni myśleli, że są wszechmogący. Teraz, nowy Wiek jest na...

Obyś zwrócił na siebie uwagę wysoko postawionych.

Przez stulecia egzotyczne krainy Azji opierały się badaniom Spokrewnionych. Te nieliczne Dzieci Kaina, zamieszkujące Azję, szepczą o potwornych Kitajczykach - wampirach, dla których Wschód jest domem. Już zbyt długo Kitajczycy leżeli niczym śpiące smoki, pozwalając, by Spokrewnieni myśleli, że są wszechmogący. Teraz, nowy Wiek jest na wyciągnięcie ręki. Sztylety Yin drżą w szponach Dostojnych Żurawi, a Diabelskie Tygrysy wyją w ciemnościach, pożądając dusz.

Obyś żył w ciekawych czasach

Rodzina Wschodu to wielki podręcznik w twardej oprawie opisujący niezwykłe i śmiertelnie niebezpieczne wampiry Wschodu. W tym woluminie znajdziecie nowe zasady tworzenia postaci, nowe moce, opis światów duchów Wschodu (oraz zasady podróżowania po nich) i dwa rozdziały pełne opisów świata i kultury.

Rodzina Wschodu zawiera:
Zupełnie nowy gatunek wampirów, niezwiązany z klątwą Kaina.
Nowe typy postaci, moce i pochodzenie.
Geografię Azji Świata Mroku, w tym azjatyckie światy duchów.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://isa.pl/