Ekonomia. Nauka zdrowego rozsądku

biznes, finanse
Manieeeek

Pierwszy amerykańsko-polski podręcznik ekonomii przeznaczony dla studentów szkół wyższych. Podstawą jest uznany w USA za bestseller wydawniczy (już 8 wydań) przygotowany przez dyrektora departamentu bankowości Uniwersytetu Stanowego Appalachian i jego małżonkę, również wykładowcę tej uczelni. Współautorami polskiej edycji są znani polscy profesorowie Mieczysław Kabaj, Tadeusz Kowalik, Adam Noga i Jerzy Wilkin.

notconet | 2017-08-22
bf4gs5jbwc7rd5y | 2016-08-13