Durarara!!
manga
komiksy
angielski
Angelus

Welcome to Ikebukuro, where Tokyo’s wildest characters gather!! Meet an ordinary boy who daydreams about the extraordinary. A naive stalker girl. The strongest man in Ikebukuro. A shut-in doctor with questionable credentials. A hedonistic informant…and the “headless rider” astride a pitch-black motorcycle!? As their paths cross, this eccentric cast weaves a twisted, cracked love story…

źródło opisu: http://www.yenpress.com

źródło okładki: http://www.yenpress.com

satankun | 2015-02-11
Na półkach: Przeczytane, Manga
Przeczytana: 11 lutego 2015

Durarara!! to moje ulubione anime, więc przeczytanie mangi po jej ukazaniu się było wręcz musem. Najbardziej jednak interesuje mnie light novel, ciągle czekam na chociażby angielską wersję. Moje "zauroczenie" Izayą chyba pozostanie wieczne. :D

MizuKi | 2016-02-16
Przeczytana: 26 stycznia 2016

Kreska jest OK, lecz nie zachwyca. Jednak sam pomysł na tak rozbudową fabułę "zmusił" mnie do kupna jej, i ani trochę nie żałuję :-)

Katagana | 2013-04-24

Genialna ! Najpierw zakochałam się w anime potem w mandze i muszę przyznać, że to jedna z najlepszych serii jakie czytałam. Bohaterowie są genialni. Izaya, Shizuo, Celty- fantastyczne i oryginalne postaci, z którymi nie można się rozstać. Manga wciąga już od samego początku. Nie ma nudnych wątków, wszystko jest z sobą świetnie połączone. Wiele wydawałoby sie niemających ze sobą nic wspólnego historii łączy się w jedną, spójną całość. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana mangi.

Sandra Tomaszewicz | 2015-08-08
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Mangi

Mówiąc szczerze, gdybym nie oglądała anime, po przeczytaniu tej mangi miałabym kompletny mentlik w głowie. Także polecam najpierw obejrzeć anime, potem czytać mangę :) Ale ogólnie kocham DRRR więc jak dla mnie pierwszy tom super, ale za mało Shizuo ^^

otaqu | 2017-08-23
Na półkach: Mangi '-', Posiadam, Przeczytane