Gdzie baba siała mak

Wydawnictwo: Biuro Literackie
978-83-62006-55-7
bling033

"Gdzie baba siała mak" zbiera wszystkie scenariusze teatralne i gry słowne dla teatru Krystyny Miłobędzkiej, w tym niewystawiane dotąd "Głosy". Autorka doskonale wykorzystuje tu potencjał zabawy: jej zmienność, a także zapamiętanie się w grze i twórczość uczestników. Scenariusze zachęcają do współudziału: do współmówienia i współgrania – są zapisem możliwości teatralnych ukrytych w języku i przedmiotach.

źródło opisu: http://www.poezjem.pl/pl/open/catalog/on/product/id/113911

źródło okładki: http://www.poezjem.pl/pl/open/catalog/on/product/id/113911