Dinozaurów nie ma

Tłumaczenie: Barbara Surowska
Wydawnictwo: Solura
839017425-1
jagarkar

Książeczka opowiada o chłopcu imieniem Zawinul i pewnym małym dinozaurze, którego nazwa jest tak skomplikowana, że tylko dzieci i paleontologowie potrafią ją prawidłowo wymówić. Dinozaur ten pewnego wiosennego dnia wykluwa się z jajka pomalowanego w olbrzymie paprocie. Odnacza się dwiema ujmującymi cechami: nienasyconą ciekawością i monstrualnym apetytem. A zatem uczy się i rośnie...

źródło opisu: Wydawnictwo Solura, 2004

źródło okładki: http://www.empik.com/dinozaurow-nie-ma-johansen-hanna,9788,ksiazka-p

tikaotik | 2013-11-10
mrzokonimow | 2013-05-17