Trzyminutowe bajki - przytulanki

Wydawnictwo: Jedność
3-Minuten Kuschelgeschichten
83-7224-814-1
Małgosia

Ciekawe historie, które można szybko przeczytać dla dzieci od 3. roku życia, opatrzone ciepłymi i kolorowymi ilustracjami. Bohaterami tych historii są dzieci i zwierzęta, na przykład: mała kotka, która najchętniej zwija się w kłębek na kolanach Oli, gdy ta siedzi na dużej, miękkiej kanapie, Hania zasypiająca ze swoją ulubioną książką, a także mały pingwin Ringo, który jest pewien, że na lodowaty wiatr jest tylko jedna rada – przytulanie!