Bajeczki na 3 minuteczki. smoki

Wydawnictwo: Świat Książki

Cykl urokliwych bajeczek, których bohaterami są najróżniejsze smoki. Ale mali czytelnicy nie muszą się ich obawiać. Jeden smok tak zionął ogniem, że pięknie oświetlił jaskinię zachwyconych elfów. Inny, zaproszony na bal kostiumowy, bardzo chciał przebrać się za żabę. z kolei Lucjana, młoda smoczyca z żółtymi skrzydłami, zakochała się... W zachwycająco ilustrowanych bajeczkach są też dzieci, krasnoludki, niegroźne wiedźmy i mnóstwo innych sympatycznych bohaterów.

czytanedzieciom | 2018-01-03
Przeczytana: 2016 rok