Pismo japońskie. Kanji dla każdego

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Łatwo i Przyjemnie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Assimil
978-83-8987-685-0
kanji, pismo

"Pismo japońskie. Kanji dla każdego" stanowi doskonałe uzupełnienie dwutomowego kursu "Język japoński łatwo i przyjemnie" naszego Wydawnictwa. Zawiera szczegółowe omówienie 926 kanji, występujących w tymże kursie. Jednak publikacja została tak opracowana, by mogły z niej korzystać osoby, które chcą się nauczyć przede wszystkim pisania kanji.

ania092 | 2015-09-28
anowi-chan | 2014-08-15