Szczupła Bez Wyrzeczeń Specjalnie Dla Kobiet Wyd.Ii Br

Wydawnictwo: Artvitae
poradniki

Kopalnia wiedzy jak pozostać młodą, piękną i zdrową na wszystkich etapach życia kobietya Jak pozbyć się cellulitu i jak poprzez odpowiedni wybór pożywienia raz na zawsze uzyskać właściwą wagę ciała.

Monika | 2017-05-10
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki, 2017
Przeczytana: 09 maja 2017

Dość dobra książka, jednak ciężko wprowadzać znajdujące się w niej zasady w życie ze względu na polskie realia. Wszelkie statystyki pochodzą z Francji, więc dla naszego czytelnika nic z nich nie wynika. No i te ciągłe wzmianki o piciu wytrawnych alkoholi podczas posiłków...

Marlenka | 2012-08-29

Dieta opracownana przez autora naprawdę działa. Bez wyrzeczeń, bez głodówki, z usmniechem.
Ksiązka napisana bardzo prosto, przez co szybko sie czyta. Polecam.

Aleksandra | 2013-02-09
Przeczytana: 05 lutego 2013

Napisana prosto i logicznie, ale niedostosowana do polskich realiów, są tam rady w stylu: pij do obiadu wodę zamiast wina w pierwszej fazie ;) i takie przepisy, że ciężko mi cokolwiek wykonać, ale same zasady w porządku, kiedyś schudłam 18 kg, ale wydawałam na jedzenie 3 razy więcej..

novanike | 2016-09-17
Na półkach: Przeczytane, W biblioteczce