Ryby akwariowe

Wydawnictwo: Medium
akwarystyka
flora i fauna

Książki z serii KOLEKCJONER są jednymi z najlepszych przewodników po świecie natury. Dają Czytelnikowi możliwość poznania poszczególnych gatunków zwierząt, roślin lub rodzajów minerałów. Każdy tom jest bogato ilustrowany i zawiera wyczerpujące informacje na dany temat. Publikacje z tej serii zostały napisane w bardzo przystępny sposób, dzięki czemu pozwolą łatwo znaleźć satysfakcjonujące odpowiedzi na pytania miłośników przyrody w każdym wieku..

davinczi | 2010-02-04
Na półkach: Akwarystyka, Przeczytane

Całkiem niezła, jak dla mnie mało informacji. Duży plus to ryby morski bo mało jest takich książek. Oko cieszą barwne ilustracje.

GirlTiger | 2011-07-20
Przeczytana: 20 lipca 2011