Infinity Blade: Awakening

Okładka książki Infinity Blade: Awakening Brandon Sanderson
Okładka książki Infinity Blade: Awakening
Brandon Sanderson Wydawnictwo: ChAIR Entertainment Group Cykl: Infinity Blade (tom 1) fantasy, science fiction
Infinity Blade (tom 1)
Infinity Blade: Awakening
ChAIR Entertainment Group
2010-10-04
2010-10-04

Okładka książki Lux Steven Bohls, Brandon Sanderson
Lux Steven Bohls, Brand...
Okładka książki Pomruki Burzy Robert Jordan, Brandon Sanderson
Pomruki Burzy Robert Jordan, Bran...

Początkowo trochę mi się dłużyła, ale pod koniec już nie mogłam się oderwać. Zwroty akcji i odkryte rewelacje były dla mnie zaskoczeniem. W pewnym momencie było tak, że postanowiłam sobie dokończyć rozdział i przerwać na chwilę czytanie, by się spostrzec, że to już koniec książki.

Ktoś wcześniej pisał o konieczności znania gry - nawet nie wiem o jaką grę chodziło :D Może przez to nie wszystko wiedziałam, ale nawet nie wiem, co miałabym wiedzieć ;) Także mi osobiście to nie przeszkadzało.

Spodobało mi się też połączenia fantasy z techniką. Jestem bardzo ciekawa kolejnej części i nie mogę się doczekać kiedy ją przeczytam. Czyli polecam tę książkę :)

+ nagłe zwroty akcji, szczególnie przez ostatnie 20 stron

+ Siris i Isa fajni
- wymaga wiedzy na temat wydarzeń z pierwszej gry

• Czekam na tlumaczenie
  • Krótkie 100-200 stron
  • Czekam na polskie wydanie!
  • 2017
  • Brandon Sanderson