Powrót do Sewilli, Ślub w Nowym Jorku

Seria: Harlequin Światowe Życie DUO
Wydawnictwo: Harlequin
Mélendez forgotten marriage, His virgin acquisition
nieperfekcyjnie

Emelia budzi się ze śpiączki w londyńskim szpitalu po wypadku samochodowym. Nic nie pamięta. Pielęgniarka nazywa ją panią Mélendez. To nazwisko brzmi obco. Okazuje się, że jest żoną hiszpańskiego przemysłowca. Okoliczności wypadku i zachowanie Javiera wskazują, że zapomniana przeszłość kryje liczne tajemnice. Mąż traktuje ją na dystans, łączy ich jednak namiętne, zmysłowe pożądanie. Powrót do posiadłości w Hiszpanii początkowo niczego nie zmienia, lecz wkrótce lawina wypadków powoduje, że Emelia zaczyna rozumieć, co stanowi sens jej życia.

Kiedy Elain Chapman zaproponowała małżeństwo wpływowemu milionerowi Marcowi De Luca, miała tylko jeden cel: odzyskać rodzinną firmę. Z kolei jemu związek z nią pomógłby w przejęciu sieci hoteli na Hawajach. Małżeństwo wydawało się finansowym kontraktem, ale okazało się, że Marco nie zamierza traktować żony jak równoprawnego partnera. Arogancki i bezwzględny zrobi wszystko, by Elain spełniała jego polecenia, łącznie z tym, by skonsumowali małżeństwo. Uprzedza jednak, że nigdy nie będzie w stanie jej pokochać…

źródło opisu: Arlekin - Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2012

źródło okładki: http://www.harlequin.pl/ksiazki/powrot-do-sewilli-slub-w-nowym-jorku

Kleophea | 2019-05-06

Na półkach: Przeczytane, ~ HQ

Ślub w Nowym Jorku - Yates Maisey

ZakochanaOna | 2016-01-10
Przeczytana: 07 stycznia 2016

Przeczytałam obie te powieści i jestem pod ogromnym wrażeniem talentu pisarskiego Melanie i Maisey. Tę książkę wprost pochłonęłam, polecam gorąco!

Melanie Milburne - "Powrót do Sewilli"/"Mélendez forgotten marriage"

Emelia (27) + Javier

*2010
---------------------------------------
Maisey Yates - "Ślub w Nowym Jorku"/"His virgin acquisition"

Elain (24) + Marco (33) --- B

*2010