O szczęściu w miłości

7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-85185-38-0
szczęście, miłość
gullitkrk

Ksiązka o harmonii życia. Ukazuje drogę do pozyskiwania przyjaźni i miłości. Przestrzega też przed uleganiem uczuciom i emocjom negatywnym.

źródło opisu: http://rodzinna.pl/szczesciu-milosci-p-143.html

źródło okładki: http://kmt.pl/pozycja.asp?ksid=4502

gullitkrk | 2012-08-14
Na półkach: Przeczytane, 2012, Religia
Przeczytana: 14 sierpnia 2012

Autor stara sie w książce przedstawić miłość taką, jaka ona jest - w całej jej różnorodności i złożoności. Wysuwa wskazówki w jaki sposób ją przeżywać i jak się do niej przygotowywać, aby osiągnąć szczęście. Książka opowiadana jest z punktu widzenia chrześcijanina, pojawiają się nieliczne odwołania do miłości Boga do człowieka - jednak czy to źle? Wszak samo chrześcijaństwo jest z zasady religią miłości. Osobie niewierzącej, lub wyznającej inne prawdy wiary, odwołania te nie powinny przeszkadzać ze względu na małą ich ilość i niewielki wpływ na lekturę. Wartościową lekturę.

kasik80 | 2014-01-24
JoannaNerć | 2017-09-03