Ukraiński nie gryzie!

Wydawnictwo: Edgard
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
ukraińki, kurs, języki obce, Ukraina
Alien

UKRAIŃSKI nie gryzie! to kurs, z którym: - aktywnie uczysz się języka od podstaw, - przyjemnie poznajesz użyteczne słownictwo, - praktycznie trenujesz znajomość gramatyki, - uczysz się gotowych zwrotów konwersacyjnych, - poznajesz współczesny, codzienny język ukraińskiego. Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów, jak i dorosłych samouków dopiero zaczynających naukę, którzy chcą łatwo i...

UKRAIŃSKI nie gryzie! to kurs, z którym:
- aktywnie uczysz się języka od podstaw,
- przyjemnie poznajesz użyteczne słownictwo,
- praktycznie trenujesz znajomość gramatyki,
- uczysz się gotowych zwrotów konwersacyjnych,
- poznajesz współczesny, codzienny język ukraińskiego.

Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów, jak i dorosłych samouków dopiero zaczynających naukę, którzy chcą łatwo i przyjemnie opanować podstawy języka ukraińskiego na poziomie komunikacyjnym.

Książka (152 str.) opiera się na niezwykle atrakcyjnej metodzie aktywnej nauki języka poprzez rozwiązywanie różnorodnych ćwiczeń. W rozdziałach tematycznych znajdziesz: około 90 najpopularniejszych zagadnień, krótkie dialogi lub teksty z polskim tłumaczeniem, gramatykę w pigułce, porcję niezbędnego słownictwa, ćwiczenia, ciekawostki o kulturze oraz specjalną sekcję Sprawdź się z zadaniami podsumowującymi. W każdej chwili masz dostęp do umieszczonych na marginesach praktycznych minisłowniczków, a dodatkowo na końcu książki znajdziesz podręczny zbiorczy słownik.

GRATIS nagrania prawidłowej wymowy w wykonaniu profesjonalnych lektorów do posłuchania www.slowka.pl/wymowa.

Odkryj unikalną metodę aktywnej nauki. Przekonaj się, że ukraiński nie gryzie!

źródło opisu: http://www.jezykiobce.pl/ukrainski-nie-gryzie,618.html

źródło okładki: http://www.jezykiobce.pl/ukrainski-nie-gryzie,618.html

Alien | 2012-07-27
Na półkach: Przeczytane, Językowe

Zwięźle i na temat. Ciekawostki, ćwiczenia.

książek: 1951
Sybi | 2017-05-05