Coś wam powiem... Podręcznik do nauki języka polskiego + CD

Wydawnictwo: Universitas
8324205519

Ten nowoczesny podręcznik komunikacyjny do nauki mówienia prezentuje bogaty repertuar zachowań językowych. Ciekawie opracowane ćwiczenia pomagają w ich praktycznym opanowaniu oraz w utrwaleniu nowych wyrażeń i pojęć, wprowadzanych na średnim poziomie zaawansowania.Podręcznik cechuje także przejrzysty układ:każda lekcja omawia konkretne zagadnienia tematyczne;podano przykłady użycia 50 funkcji językowych wyrażających uczucia i emocje;omówiono użycie zwrotów zrytualizowanych;wprowadzono rozróżnienie na język oficjalny i potoczny;kształcenie rozumienia ze słuchu oparto na nagraniach autentycznych tekstów prasowych..

książek: 2078
Dorothea | 2011-01-07