Cudowne chwile

Seria: Harlequin Gorący Romans
Wydawnictwo: Harlequin
Keeping baby secret
Avadoro

Frank i Leenie przeżyli krótki, namiętny i burzliwy romans. Frank nie miał pojęcia, że owocem ich związku jest syn. Po kilku miesiącach, jako agent do spraw specjalnych, otrzymał informację o porwaniu dziecka. Kiedy przybył na miejsce zdarzenia, przeżył szok, gdy zobaczył Leenie i dowiedział się, że to właśnie jego dwumiesięczny syn został uprowadzony przez szajkę handlarzy. Postanawia jak najszybciej odzyskać dziecko, ale czy wybaczy wszystko Leenie?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2005

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2005