Kodeks postępowania administracyjnego postępowanie egzekucyjne w administracji

Wydawnictwo: C.H. Beck
biznes, finanse

EDYCJA SĄDOWA zawiera: * artykuły opatrzone hasłami, które pełnią rolę wskaźnika informacyjnego, ułatwiającego szybką orientację w treści przepisu, * najważniejsze akty z zakresu prawa administracyjnego, uzupełnione o przepisy wykonawcze oraz związkowe,szczegółowe * informacje o zmianach, jakim ulegały poszczególne przepisy. Seria EDYCJA SĄDOWA stanowi doskonałą pomoc przede wszystkim dla sędziów, aplikantów, prawników praktyków i wszystkich tych, dla których znajomość obowiązujących przepisów stanowi warunek prawidłowego wykonywania zawodu. Okładka: twarda, Rok wydania: 2009,

Ewa Kalinowska | 2011-12-06
Na półkach