Obietnice i zdrada

Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska
Lofter og svik
romans, saga norweska
Amanda

Astri powoli odkrywa, że tęskni za mężem. Lars obiecuje, że skończy z piciem i awanturami, więc wbrew radom rodziców, Astri postanawia wrócić do Storset. Dowiaduje się jednak ,że Lars napadł na Tronda i bardzo go poturbował. Astri nie rozumie, jak mąż mógł tak bezczelnie ją okłamać. Dlaczego jednak Trond nic sam jej o tym nie powiedział? A może tym razem to on jest kłamcą? Tak, ktoś...

Tak, ktoś wyraźnie zapukał w jej okno! Podeszła bliżej, otworzyła je i wyjrzała. I wtedy usłyszała podniecony szept: - Astri! Zobaczyła zwróconą ku niej twarz, jego szeroki, chłopięcy uśmiech i poczuła nagłą słodką tęsknotę. - Cóż to? uśmiechnął się do niej. - Nie wolno mi odwiedzić własnej żony? Wybiegła na zewnątrz i okrążyła długi budynek. Lars wyszedł jej na spotkanie, chwycił ją i przyciągnął do siebie. Miał silne ramiona, które najwyraźniej od dawna na to czekały.

źródło opisu: Axel Springer Polska, 2011

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!