Wstrząs

Tłumaczenie: Małgorzata Jacyna
Cykl: Saga Trzy siostry (tom 29)
Wydawnictwo: Elipsa
Rystelser
romans, saga norweska
Amanda

Ingrid zatrzymuje się w Jakobvollen, żeby sprawdzić, jak się miewają Alice oraz Hank. Nie wie jednak, że odwiedziny te odmienią losy ich wszystkich. "Ingrid zaczęła szukać w głowie wymówek, żeby mogli już sobie pójść. Usłyszała nagle ciche grzmienie, więc podeszła do okna i wyjrzała na zewnątrz. - To pewnie rzeka się skarży - powiedziała, nie oczekując, żeby ktoś jej słuchał. Po chwili jednak...

- To pewnie rzeka się skarży - powiedziała, nie oczekując, żeby ktoś jej słuchał. Po chwili jednak stanął u jej boku Halvor. - Ale to jakiś dziwny dźwięk, jeszcze czegoś takiego nie słyszałam".

Zaręczyny Ingrid z Gjermundem zostają ogłoszone, a Andreas Ness z Flomslett pojmuje, że musi zacząć szukać innej kandydatki na żonę.

źródło opisu: Elipsa, 2011

marlena64 | 2016-05-13