9788326201950
Inne

Inne wydania

Stan prawny na dzień 1 września 2009r.Tekst jednolity. Przepisy wprowadzające. Szczegółowy skorowidz.Poręczny format. Czytelny układ graficzny.

oprac. merytoryczne Ewa Broma-Bąk, Krzysztof Bąk

Andrzej | 2011-09-20

Niewielu bohaterów pozytywnych. W ogóle postacie mało konkretne i żywe. Brak spójnej fabuły. Brak realizmu. Nadmiar zbędnych szczegółów. I to ma być klasyka?
;-)

Katarzyna | 2015-08-13

Fenomenalne zwroty akcji pochłoną najbardziej wymagającego czytelnika, a dbałość o szczegóły usatysfakcjonuje każdego perfekcjonistę. Krwawe zabarwienie każdego z artykułów powoduje, że na każdy kolejny człowiek ma ochotę jak na wyśmienite ciasteczko z kremem zaraz po lekkim obiedzie. Niezliczona ilość nowelizacji i zmian ustawy powoduje, że raz przyswojony kodeks, można czytać wielokrotnie bez uczucia znudzenia i znajomości treści. Polecam szczególnie instytucje recydywy, ciekawa i zajmująca, mnie mniej jak pozostałe, jednakże uplasowała się na pierwszym miejscu moich ulubieńców.

hquinzell | 2015-07-14

Zmiany gonią zmiany. Kodeks cywilny jest dla mnie o wiele bardziej przejrzysty. Mały apel do księgarni - zwłaszcza prawniczych - skoro kodeks nie jest aktualny to nie pozostawiajcie go na półkach. To samo tyczy się wyborczego :)

Weronika | 2011-12-20
Przeczytana: grudzień 2011

Nasz racjonalny ustawodawca przewiduje np. łagodniejszą karę pozbawienia wolności za eksterminację ludności niż za zabójstwo kwalifikowane. Nic tylko bić brawo po lekturze.

MateuszZ | 2017-04-09
Anna | 2017-03-28