Wakacje Pikachu

Wydawnictwo: Egmont Polska
Pikachu's Vacation
pokemon, dzieci
Amanda

Pokemony mają dziś wolne i mogą spędzić ten dzień na wielkim placu zabaw. Pikachu bardzo się z tego cieszy i jest przejęty, bo Ash, Brock i Misty powierzyli mu opiekę nad resztą swoich Pokemonów. Ale szybko się okazuje, że najpiękniejszy dzień Pikachu może zmienić się w prawdziwy koszmar. Na placu zabaw pojawia się kilku awanturników. Rozpoczyn się walka o plac zabaw, w której nikt nie chce dać za wygraną. Teraz zależy już zażegnać narastające nieporozumienia.

źródło opisu: Egmont, 2001

źródło okładki: http://www.empik.com