Przygody Mateuszka

Tłumaczenie: Anna Trznadel-Szczepanek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "NASZA KSIĘGARNIA". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Manolito Gafotas
978-83-10-11754-0
Annee

"Cześć, to znowu ja, Mateuszek! Na pewno pamiętacie, że ciągle mi się przydarza coś okropnego. Już nawet nie mówię, że mój najlepszy przyjaciel to podły zdrajca, a mama jest lepsza niż wykrywacz kłamstw, ale dlaczego to ja zawsze dostaję po głowie, kiedy bawię się z kolegami w Wisielca? I dlaczego to mnie zawsze odprowadzają do domu za ucho? Ech, tylko na dziadka mogę liczyć - on jest po...

Ech, tylko na dziadka mogę liczyć - on jest po prostu super!

Zresztą sprawdźcie sami! Oto pierwsze zbiorowe wydanie moich przygód!"

Eleganckie wydanie zbiorowe trzech pierwszych, dowcipnie zilustrowanych książek o niesfornym Mateuszku i jego zabawnych perypetiach rodzinnych i szkolnych. Zabawne sytuacje, niezwykłe zwroty akcji, żywe dialogi, wszechobecny humor - ta książeczka rozbawi największego nawet ponuraka! Polecamy czytelnikom w każdym wieku!

źródło opisu: www.naszaksiegarnia.pl

źródło okładki: www.naszaksiegarnia.pl

zuzeq | 2013-10-25
Przeczytana: grudzień 2012

Wesoła książka,można się pośmiać.Większość opowiadań jest śmiesznych,choć zdarzały się też słabsze.Warto przeczytać,jeśli chcemy się trochę pośmiać:).

Przeczytana: 03 grudnia 2012

Wesoła, zabawna książka dla dzieci a czytający ją dorośli też się pośmieją z niektórych historii :)
Opowiadanie "Urodziny dziadka" .. wg mnie the best! ;P

Martyna | 2014-02-07

Naprawdę zabawna książka. Nie można się od niej oderwać!

polonistka88 | 2015-04-17
Przeczytana: 17 kwietnia 2000