Przygody Mateuszka

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
7 (29 ocen i 4 opinie) Zobacz oceny
Manolito Gafotas
Annee

"Cześć, to znowu ja, Mateuszek! Na pewno pamiętacie, że ciągle mi się przydarza coś okropnego. Już nawet nie mówię, że mój najlepszy przyjaciel to podły zdrajca, a mama jest lepsza niż wykrywacz kłamstw, ale dlaczego to ja zawsze dostaję po głowie, kiedy bawię się z kolegami w Wisielca? I dlaczego to mnie zawsze odprowadzają do domu za ucho? Ech, tylko na dziadka mogę liczyć - on jest po...

Ech, tylko na dziadka mogę liczyć - on jest po prostu super!

Zresztą sprawdźcie sami! Oto pierwsze zbiorowe wydanie moich przygód!"

Eleganckie wydanie zbiorowe trzech pierwszych, dowcipnie zilustrowanych książek o niesfornym Mateuszku i jego zabawnych perypetiach rodzinnych i szkolnych. Zabawne sytuacje, niezwykłe zwroty akcji, żywe dialogi, wszechobecny humor - ta książeczka rozbawi największego nawet ponuraka! Polecamy czytelnikom w każdym wieku!

źródło opisu: www.naszaksiegarnia.pl

źródło okładki: www.naszaksiegarnia.pl

Kasia | 2015-04-17
Przeczytana: 17 kwietnia 2000

śmieszne.

Martyna | 2014-02-07

Naprawdę zabawna książka. Nie można się od niej oderwać!

zuzeq | 2013-10-25
Przeczytana: grudzień 2012

Wesoła książka,można się pośmiać.Większość opowiadań jest śmiesznych,choć zdarzały się też słabsze.Warto przeczytać,jeśli chcemy się trochę pośmiać:).

Przeczytana: 03 grudnia 2012

Wesoła, zabawna książka dla dzieci a czytający ją dorośli też się pośmieją z niektórych historii :)
Opowiadanie "Urodziny dziadka" .. wg mnie the best! ;P