Jestem super-Mateuszek

Cykl: Mateuszek (tom 3)
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
joly_fh

Macie przed sobą kolejny tom wielkiej encyklopedii mojego życia, z której dowiecie się, jaki jestem sławny! Dzieciaki z innych dzielnic przyjeżdżają tylko po to, by ze mną porozmawiać, kiedy bawię się z kolegami w gangsterów na pustym placu koło więzienia! Ostatnio przeglądałem się w lustrze i pomyślałem: "Jestem super!". No co? Założę się, że wielu ludzi myśli tak o sobie, tylko nie mówi...

Ostatnio przeglądałem się w lustrze i pomyślałem: "Jestem super!". No co? Założę się, że wielu ludzi myśli tak o sobie, tylko nie mówi tego głośno. A w końcu ja też jestem człowiekiem!

Poza tym jestem dzieckiem z zasadami, nie łobuziakiem, jak na przykład Kamil. Są jednak zasady, do których nie mogę się stosować. Jakie?

Przeczytaj tę książkę, a się dowiesz!

źródło opisu: Nasza Księgarnia, 2013

źródło okładki: www.nk.com.pl

Gosia | 2013-07-07

Czytałam jako dziecko i mam bardzo miłe wspomnienia :)\

SUUUUUUUUUUPEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!! <3 ;* POLECCCCCAAAAAMMMMMMMM!!!!!!!!!!!! ;) ;* ŚWIETNE NA POPRAWĘ HUMORU!!!!!!!!! ;* <3 KOCHAM SŁUCHAĆ PRZYGÓD MATEUSZKA!!!! ;);* <3

czytaczek | 2012-09-30
Przeczytana: 2010 rok