Jak dwie krople wody

Seria: Harlequin Desire
Wydawnictwo: Harlequin
The Rancher's Spittin' Image
Avadoro

Mandy McCloud i Jesse Barrister byli dla siebie stworzeni, lecz okrutny ojciec dziewczyny ich rozdzielił. Stary Lucas McCloud nienawidził każdego, kto nosił nazwisko Barrister. Młodzi musieli zapłacić wysoką cenę za dawne rodowe waśnie. Po latach Jesse wrócił na ranczo, gdzie niegdyś tak mocno został zraniony. Spotkał tam chłopca łudząco podobnego do siebie. Zrozumiał, że los zakpił z niego...

Po latach Jesse wrócił na ranczo, gdzie niegdyś tak mocno został zraniony. Spotkał tam chłopca łudząco podobnego do siebie. Zrozumiał, że los zakpił z niego podwójnie: stracił nie tylko ukochaną, lecz także swojego syna. Czy zdoła ich teraz odzyskać?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1999

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1999