Dyskusje o książce Bohun

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
32 tyg. temu
52 książki w 2020 roku
61/82    Mężczyzna z silosu Mężczyzna z silosu
1 rok temu
Czytamy w weekend
Chyba jego problemem jest pisanie z perspektywy 80-latków, szczególnie kobiety. Kompletnie nie przemawiają do mnie Ci bohaterowie. Nie mam też ostatnio za wiele czasu na siedzenie z książką, dlatego przerzuciłam się na audiobooki.
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Czerwiec 2019)
Z biblioteki:  Wada  Zranić marionetkę Zakupy:  Długi film o miłości. Powrót na Broad Peak  Tylko przeżyć. Prawdziwe historie rodzin polskich żołnierzy  Epoka milczenia. Przedwojenna Polska, o której wstydzimy się mówić
4 lata temu
wymienię/sprzedam (kwiecień 2015)
Wymienię:  Nowa Ziemia  Nieziemska  Anielska  Sprężyna  Wędrówka przez sen  Szał  Podboje Sukuba  Śmiertelny sekret  Dusze Cieni
9 lata temu
wymienię/sprzedam (marzec 2015)
Tanio sprzedam!  Afryka.Odkrywanie kontynentu Afryka.Odkrywanie kontynentu - stan db- (królik zasmakował w obwolucie i kawałku okładki, ale środeczek idealny) cena: 32 zł z wysyłką paczką (ze względu na gabaryty list polecony nie wchodzi w grę) manga po angielsku "Happy Hustle...
9 lata temu
Pokazuje 6 z 7