Uczynki miłosierne

2009-11-01
2009-11-01
978-83-611-8922-0
wiara chrześcijaństwo religia teologia

Książka genialna. Napisana w fantastycznie prostolinijny sposób, a traktująca o sprawach złożonych i niełatwych. Każdy powinien ją przeczytać, chociażby po to, by stać się lepszym człowiekiem dla siebie samego jak i innych.

Serdeczna, ciepła i pozbawiona tego specyficznego religijnego patosu, który często atakuje czytelnika z książek o podobnej tematyce. Lektura...

• Stoi na półce

Dodaj cytat z książki Uczynki miłosierne