Tsubasa 28

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tsubasa Reservoir Chronicle". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Kōdansha
8 (13 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Tsubasa Reservoir Chronicle
978-0-345-52164-4
komiksy
angielski
PannaRoman

DIMENSION TRAP

Syaoran faces off against Fei-Wang Reed, a villain so driven that he is willing to destroy the fabric of all the universes to fulfill his desire! But hidden in Syaoran’s and Sakura’s past are the keys that may unlock a blessed future—or a hell that will be lived and relived for eternity.

aggie | 2012-07-19
Na półkach: Przeczytane, Manga|Komiks
Przeczytana: 19 lipca 2012

Ta manga była po prostu niesamowita. Aż trudno uwierzyć, że chciałam ją na początku porzucić. Wiele razy się śmiałam i były też momenty, gdzie strasznie się wzruszyłam. Widać, że z czasem kreska również zmieniła się na lepsze.
Wszystkie tomy pochłonęłam w 3 dni ;) Szkoda, że to już koniec, bo z chęcią dalej śledziłabym przygody bohaterów. A Fai jest moim niezaprzeczalnym ulubieńcem ;)

Szkoda tylko, że anime nie dorównuje świetnością mandze..

luniaczek | 2017-07-19
Chrisstofferr | 2016-11-13