Od początku do końca. Z ojcem Leonem Knabitem OSB rozmawiają Wojciech Bonowicz i Artur Sporniak

Wydawnictwo: Znak
rozmowy, ojciec Leon, religia
religia
aune8

Nowy tom rozmów z ojcem Leonem Knabitem, benedyktynem z Tyńca – popularnym duszpasterzem, rekolekcjonistą, bohaterem telewizyjnych programów religijnych. Czym jest świętość i jak to, co święte, przenika nasze życie – oto główny temat książki, stanowiącej kontynuację popularnych Schodów do nieba. Ojciec Leon w charakterystyczny dla siebie sposób – ciepły, zrozumiały i dowcipny – odpowiada m.in. na pytania o młodość i starość, o miłość i problemy życia rodzinnego, o ubóstwo i szczęście, o kult maryjny i święcenie niedzieli, wreszcie o początek i koniec nie tylko naszego życia, ale całej ludzkiej historii.

źródło opisu: http://www.znak.com.pl

źródło okładki: http://www.znak.com.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!