Called by Blood

Cykl: The Faustin Bros (tom 1)
Wydawnictwo: Samhain Publishing
paranormal, fantasty, wampiry, romans
angielski
Karin

Think it’s glamorous being a vampire? Think again. The Faustin Bros., Book 1 Alexander Faustin is ready to settle down. He travels from NYC to sunny Colorado to find his destined bride. His delicate mission: to explain to her that vamps exist, that he happens to be one himself, and that he’d like her to be one, too. But the moment he lays eyes on Helena MacAllister, talk is the last thing on...

Think it’s glamorous being a vampire? Think again.

The Faustin Bros., Book 1

Alexander Faustin is ready to settle down. He travels from NYC to sunny Colorado to find his destined bride. His delicate mission: to explain to her that vamps exist, that he happens to be one himself, and that he’d like her to be one, too. But the moment he lays eyes on Helena MacAllister, talk is the last thing on his mind.

It’s not like Helena to make out with a stranger on her front porch, much less invite him into her bed. Somehow Alex makes her feel safe, even while he’s dismantling her defenses. But in the wake of an accident, her faith in him is shattered. She learns her dream lover is a monster.

When a vampire betrays and terrifies his beloved, what can he offer her to make it up? Pancakes, of course. It’s a start, at least. And Alex has to think of the next step quick, because if Helena won’t take him back, he’ll never love again.

źródło opisu: http://store.samhainpublishing.com/called-blood-p-3057.html

źródło okładki: http://store.samhainpublishing.com/called-blood-p-3057.html

gleism | 2019-08-05

Nie jest źle. Mamy tu wampiry, romans, erotykę i zabawną główną bohaterkę. Czyta się szybko i przyjemnie.

Anna Biel | 2017-12-19
Przeczytana: 19 grudnia 2017

Szczerze - druga część podobała mi się znacznie bardziej. Zabrakło świeżości.

Przeczytana: 05 kwietnia 2014

Po pierwsze muszę przyznać, że jest przepełniona zabawnymi scenami i dialogami pełnymi humoru propozycja. Pośmiałam się i to szczerze. Polubiłam Alexa od pierwszego momentu i cały czas mu dopingowałam aby jego życiowa partnerka, którą wyśniła mu jego mama w końcu zrozumiała, że są sobie przeznaczeni. Nie brakuje tu również dramatu i smutku. Zachęcam i polecam wspaniałą sceną erotyczną w pociągu, scenę na którą nie trafiłam w żadnej z przeczytanych książek.

TheOnlyProof | 2014-01-31
Przeczytana: 28 stycznia 2014

Szczerze mówiąc książka nie przypadła mi do gustu. Opisy są nudne i nieciekawe.
Na pewno więcej znowu nie sięgnę po tą książkę.

aga | 2013-11-16
Na półkach: Przeczytane, Oryginały, 2013, PDF

" Alexander Faustin jest gotów aby się ustatkować. Wyjeżdża z Nowego Jorku do słonecznego Kolorado znaleźć swoją przeznaczoną narzeczoną. Jego delikatna misja to: wyjaśnić jej, że wampiry istnieją; że jest jednym z nich; oraz że chce, żeby też stała się jedną z vampów ;). Jednakże gdy ujrzał Helenę MacAllister, ostatnią rzeczą jaką chce robić jest gadanie.
To nie tak, że Helena zawsze całuję się z nieznajomymi na swojej werandzie, tym bardziej nie zaprasza ich do swojego łóżka. W jakiś sposób Alex sprawia, że czuje się bezpiecznie, nawet jeśli rozbija jej obawy. Ale w wyniku wypadku, jej wiara w niego staje się zachwiana. Dowiaduje się, że jej wymarzony kochanek jest potworem.
Kiedy wampir zdradza i przeraża swoją ukochaną, co może zaoferować, żeby wszystko naprawić? Oczywiście naleśniki. Przynajmniej na początek. Alex musi szybko pomyśleć nad kolejnym krokiem, bo jeśli
Helena nie przyjmie go z powrotem, to już nigdy nikogo nie pokocha."

Książka z serii o wampirach. O...