Damned by Blood

Okładka książki Damned by Blood Evie Byrne
Okładka książki Damned by Blood
Evie Byrne Wydawnictwo: Samhain Publishing Cykl: The Faustin Bros (tom 3) fantasy, science fiction
The Faustin Bros (tom 3)
Samhain Publishing
2009-09-22
2009-09-22
paranormal fantasty wampiry romans

Na półkach: , , , , , ,

Michaił Faustin, najstarszy z braci, książe Nowego Jorku. Dominujący z pustym sercem rządzący twardą ręką. Alya Adad jest mu przeznaczona. Wampirzyca która 15 lat temu złamała mu serce i go upokorzyła. Teraz, choć nią pogardza, musi się z nią związać. Zrobi to siłą albo ją zabije.
Alya Adad jest najpotężniejszą ze swojego rodzaju i obecnie jest samodzielnym księciem. Nie odpowiada przed żadnym mężczyzną, a już na pewno nie przed swoim pierwszym kochankiem, Michaiłem. Teraz On ma czelność nie tylko zaatakować jej terytorium, ale także zagrozić, że weźmie ją siłą — za przepowiednię, w którą nie wierzy? Najpierw Ona go zabije.
Ich walka o przewagę jest nieograniczona....
Wszystko się zmienia gdy oboje zostają zaatakowani a uratować może ich pełne sparowanie...
Michaił i Alya są dominującymi Alfami. Żadne z nich nie chce ulec temu drugiemu. Uratować ich może śmierć jednego z nich...

Świetne zakończenie serii. Każdy brat był inny i miał swoją, nie lekką, historię, idealnie dopasowaną do postaci. Uważam że wszystkie trzy części są warte przeczytania, szczególnie przez miłośników romansów z wampirami w rolach głównych.

Najsłabszy z trzech tomów. Dużo przemocy i seksu, ale brakuje emocji przy czytaniu.

"Demonstracja siły... albo pojedynek na śmierć i życie. Faustin Brothers, Book 3.
Mikhail Faustin jest księciem Nowego Jorku. Jego władza jest absolutna, jego moc niekwestionowana - a jego serce puste. Ból, który nosi w środku nie ma nic do zaoferowania partnerce. Gdy odkrywa, że Alya Adad nie jest tylko jego przeznaczoną narzeczoną ale także źródłem cierpienia, jego los jest przesądzony. Musi ubiegać się o kobietę, którą pogardza najbardziej. Lub umrzeć próbując.
Alya Adad jest najpotężniejsza ze swego rodzaju i pokolenia, przy czym jest księciem na swój własny sposób. Nie jest odpowiedzialna za żadnego mężczyznę a tym bardziej za swojego pierwszego kochanka, Mikhaila. Teraz ma czelność najeżdżać na jej terytorium i grozić jej, że weźmie ją siłą - w imię proroctwa w które ona nie wierzy? Najpierw go zabije.
Ich walka o przewagę wlicza wszystkie dozwolone chwyty... do momentu, gdy ona odkrywa, iż jego duma nie chce, aby dowiedziała się jednej rzeczy. Takiej, że nadal posiada klucz do jego serca - i jego najskrytszych pragnień. A gdy uderza rywalizując wampirzy klan, osłabienie swojej własnej czujność jest jedynym sposobem, by go uratować."

Ostatnia 3 część z serii o wampirach. O dziwo dość fajna książka. Ciekawie opisane sceny erotyczne, książka na jedno popołudnie.

Mimo ciekawie zapowiadającej się historii autorka zepsuła ją przewidywalnością i brakiem ciekawych zwrotów akcji. Jeden wątek w dodatku banalny. Szkoda

• Paranormal romance
  • Wampiry