Bound by Blood

Cykl: The Faustin Bros (tom 2)
Wydawnictwo: Samhain Publishing
fantasty, paranormal, wampiry, romans
angielski
jasnastrona

The damned will be sucking snow cones in hell before Gregor Faustin succumbs to love and marriage. Or so he thinks. Until he ploughs his BMW straight into destiny. Madelena, with her smart mouth and her luscious ass, her old-man wardrobe and pointed questions, affects him like no woman he's ever met. Gregor can't decide if he'd rather throttle her, suck every sweet drop of blood from her body, or lock her in a room and make love to her until they both die of exhaustion.

Maddy begs the man who ran her over to keep her out of the hospital. In answer, he heals her with a kiss that leaves her haunted by erotic, soul-stealing dreams. But she's got too many problems to risk what's left of her heart on any man.

Gregor would like nothing better than to pull his usual disappearing act, but he finds himself entangled with Maddy in a way that goes beyond obsession. By tasting a few precious drops of her blood, he's bound his life to hers. Now both their days are numbered.

Author's note: This is the funniest story of the three, and perhaps not coincidently, Maddy and Gregor are my favorite couple in this series. Their chemistry leapt off the page from their first lines--all I had to to do was take dictation.

źródło opisu: http://www.eviebyrne.com/index.html

źródło okładki: http://www.eviebyrne.com/index.html

gleism | 2019-08-05

Poziom podobny jak w pierwszym tomie. Największy plus to dialogi pomiędzy parą głównych bohaterów.

Anna Biel | 2017-12-19
Przeczytana: 19 grudnia 2017

Zgrzytała mi fabuła tej nowelki ale dialogi były energetyzujące. Doceniam poczucie humoru autorki. Czasami teksty były mega dobre. Postacie orginalne. Okładka nie w moim guście. Miała coś w sobie jednak.

MaK1515 | 2016-09-27

Książka jak to romans dość przwidywalna. Mimo to cudowna! Śmiałam się do rozpuku. Playboy i szara myszka. Bogacz i bibliotekarka. Wampir z najpotężniejszego rodu i Królowa eBbaya. CUDO! Och jak ona uwielbia go drażnić.
Mimo różnic, rodzi się uczucie, na które ona nie może sobie pozwolić jednak on o nie zawalczy, zawalczy o nią. Bo stawką jest życie, obojga.

Karolina Jędraszak | 2015-06-23

Coraz bardziej przekonują mnie do siebie takie krótkie historie jak ta.
Dlaczego? Szybko, prosto i na temat.
Gregor nie chce mieć partnerki i walczy z pociągiem do niej. Czy uda mu się trzymać od niej z dala?
Romans niby jak każdy inny, ale czytając tak krótkie nie spodziewasz się po nich niczego wybitnego. Może rzeczywiście pozycja nie jest jakimś mistrzostwem, ale przekonała mnie do siebie prostotą. Jednocześnie nie potrafiłam przewidzieć co stanie się później.
Mnie ta historia przekonała i z pewnością przeczytam kolejne części.

Przeczytana: 03 kwietnia 2014

Po przeczytaniu uświadomiłam sobie, że nawet gdy obraliśmy drogę w naszym życiu, zawsze może na nas spaść coś jak grom z jasnego nieba i wszystko zmienić. Oczywiście na lepsze. Panowie niech nigdy nie mówią, że się nie ożenią a Panie niech wierzą, że miłość może pokonać wszystko. A każdemu z osobna należy się szczęście i druga połowa. Piękne sceny erotyczne, humor i odrobina łezki w oku oto co proponuje nam autorka w tej pozycji. Zapomniałabym dodać, że wyraz "fampir" będzie mnie bawił do końca życia.

aga | 2013-11-17
Na półkach: Przeczytane, Oryginały, 2013, PDF

" Przeklęty będzie ssał sople lodu w piekle zanim Gregor Faustin ulegnie miłości i małżeństwie. Albo tak mu się wydaje. Dopóki nie wpadnie swoim BMW prosto w przeznaczenie. Madelena, pyskata i z cudownym tyłkiem, w ubraniu staruszki i ostrymi pytaniami, działa na niego jak żadna dotąd kobieta. George nie może się zdecydować, czy wolałby ją udusić, czy wyssać każdą kropelkę krwi z jej ciała, czy też zamknąć ją w swoim pokoju, aby uprawiać seks dopóki oboje nie umrą z wyczerpania.
Maddy błaga mężczyznę, który ją potrącił, żeby nie zabierał jej do szpitala. W odpowiedzi uzdrawia ją pocałunkiem który zostawia jej prześladujące erotyką, kradnące duszę sny. Ale ma za dużo problemów, żeby zaryzykować oddanie serca jakiemukolwiek mężczyźnie.
Gregor najchętniej zmyłby się jak zwykle, ale dostrzega że jest opętany przez Maddy w sposób, który podchodzi pod obsesję. Poprzez spróbowanie kilku cenny kropli jej krwi, związał się z nią swoje życie. Teraz dni ich obu są policzone. "...