Podstawy inżynierii genetycznej

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
83-86868-94-5
Bacha85

Co to jest inżynieria genetyczna? Czy rzeczywiście można ja nazwać nauką XXI wieku? Książa w ciekawy i przejrzysty sposób przybliża zagadnienia współczesnych badań nad genami. Czytelnik dysponujący wiedzą na poziomie szkoły średniej znajdzie opis podstawowych technik inżynierii genetycznej i przykłady ich wykorzystania. Podręcznik dla uczniów klas IV szkół średnich, studentów, nauczycieli oraz wszystkich, którzy interesują się biologią.

źródło opisu: Opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!